a72dc8b9ff7f24a3af25736404dfdd53.jpg
Ahşap ev ustaları

Ahşap ev ustaları

Ahşap ev ustası Nail ustaTecrubeli Ahşap ev ve kütük ev ustaları ve imalatçıları arayanlar... Aradığınız adres burası !

Bursa Ebrar Ahşap firması sahibi Nail Usta ahşap konusunda yılların vermiş olduğu tecrube ve birikim ile Ahşap ev, Kütük Ev, Ahşap merdiven ve korkuluk işlerinde en çok aranan ahşap ustalarından biridir.

Yapmış olduğu sayısız ahşap ürün çeşitleri: ahşap kamelya, ahşap merdiven, ahşap pergule, ahşap ev, kütük ev hizmetlerinden bazıları.


Neden Ahşap?

+ Sağlıklı ve doğal bir yaşama alanıdır. 
+ Depreme dayanıklıdır. 
+ İzolasyon konusunda betonarmeden daha güçlüdür. 
+ Ahşap yük taşıma konusunda direnci yüksek bir malzemedir. 
+ Ahşap betonarmelere göre yangına daha dayanıklıdır. 
+ Ahşap yapıların esnek yapılarından dolayı depremde betonarmeye oranla daha dayanıklı olduğu bilinmektedir. 
+ Ahşabın yangına dayanma süreci 30 ve 90 dakika olarak bilinmektedir. 
+ Ahşap kendi özelliğinden dolayı ıslak bir yapıya sahip olduğundan yanma sürecinde kendi nemini kaybedene kadar direnmektedir bu yüzden diğer yapılara göre daha fazla direniş göstermektedir.

Ebrar Ahşap Yapı

ebrar ahşap yapı

 EBRAR YAPI kurucularından olan ahşap ustası Nail BÜYÜKGÜLER, 1978 yılında iş hayatına başlamış olup 1989 yılında EBRAR AHŞAP YAPI firmasını hizmetinize açmıştır. O günden bugüne ahşap yapı ve mobilya dekorasyon işlerinde sürekli müşteri memnuniyetini temel almış ve kaliteden ödün vermeden günümüze kadar gelmiş olup Sizlere hizmet vermeye devam etmektedir

Ebrar Ahşap Yapı, öncelikli olarak Ahşap ev, ahşap merdiven, ahşap kamelya, ahşap pergoule, ahşap karavan, ahşap saksı gibi ürünlerinn imalatının yanısıra mobilya ve dekorasyon ürünlerin üretim, imalat ve montajını yapmaktadır.

İmalathanemiz her türlü siparişe cevap verebilecek kapasitededir.

Firmamız yılların verdiği tecrübe kalite ve deneyimle günümüzde de sizlere müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Bizim için Müşteri memnuniyeti Kazançların en büyüdür.

Tüm müşterilerimize Bizi tercih ettikleri için Teşekkür ederiz.

Ahşap hakkında Bunları Biliyormuydunuz?

- Ahşap yapılarda yaşayanların fizyolojik ve psikolojik açıdan kendilerini çok daha sağlıklı hissettiklerini?
- Ahşabın, insanla birlikte soluk aldıgını, romatizma, astım, böbrek hastalıkları ve dolaşım bozuklukları üzerinde olumlu etkileri olduğunu?
- Japon deprem uzmanlarının, tüm dünyada depreme karşı en dayanıklı yapının Osmanlı ashap karkas sistemi oldunuğunu açıkladıklarını?
- 1894 İstanbul depreminde, kalitesiz ahşap yapıların bile yıkılmadığını, yanlarındaki güzel,yeni ve demirle başlanmış kargır yapıların tümüyle yıkıldığını?

Devamını oku...